Gezellige bijeenkomst KBO Halsteren.
Gezellige bijeenkomst KBO Halsteren.

Diverse activiteiten bij KBO afdeling Halsteren

Algemeen

HALSTEREN - KBO afdeling Halsteren kijkt terug op diverse geslaagde activiteiten, zoals de best bezochte modeshow in het bestaan van de KBO en een gezellige avond bij de voorstelling van Ons Kent Ons. Eerder gaf KBO Halsteren al aan op zoek te zijn naar nieuwe bestuursleden en vrijwilligers.

Per 1 januari aanstaande gaat secretaris Nancy de Baat-van Nispen stoppen met haar werkzaamheden voor de vereniging. Ze gaat verhuizen naar België. 

Ter gelegenheid van Kerstmis wil het bestuur, zoals gebruikelijk, iets speciaals organiseren. Deze kerstviering op donderdag 19 december start om half twaalf. Er wordt een lunch aangeboden. De middag wordt opgeluisterd door een optreden van Lus. Voor de kerstviering moest vooraf worden aangemeld. 

Op dinsdag 14 januari wil de KBO in plaats het koffie-uurtje een High Tea organiseren. Aanvang is om 14:00 uur. De kosten bedragen €10,00 voor leden en € 12,50 voor niet-leden. Aanmelden kan tot 8 januari 2025 bij Hélène van Deursen, 06-20538939 of Theo Nipius, 06-22120093.

Donderdag 23 januari geeft fysiotherapeut Jeroen Dockx een informatiemiddag over valpreventie. De aanvang is om 13:30 uur en aanmelden kan voor 20 januari bij Hélène van Deursen of Theo Nipius. De kosten bedragen € 2,50 waarvoor men ook nog een consumptie krijgt. Leden zowel als niet-leden zijn van harte welkom. 

Op zaterdag 8 maart houdt KBO afdeling Halsteren de jaarlijkse algemene ledenvergadering. Aanvang is 11.00 uur.  

Door de leden zijn kaarten gemaakt voor de vereniging ter gelegenheid van verjaardagen en feestdagen zoals Kerstmis en Nieuwjaar. Deze kaarten zijn ook te koop en te bestellen bij voorzitter Hélène van Deursen. Per stuk kosten ze € 0,75, per 6 stuks kosten ze € 3,00 en voor 15 stuks betaalt u slechts € 7,00.

KBO Halsteren