
Veel interesse voor Straotse Parel
AlgemeenLEPELSTRAAT - Met trots presenteerden woningcorporatie, bouwgroep en architect het definitieve ontwerp van de Straotse Parel met 57 nieuwe, duurzame woningen in een groene omgeving.
In de tuin van het Bewonershuis aan het Antoniusplein 17 in Lepelstraat was het een drukte van belang rond de panelen met afbeeldingen van de toekomstige woningen, de planning en de fasering. De inloopavond mocht op veel belangstelling rekenen van zowel omwonenden als ook mensen die interesse hebben om er te gaan wonen.
Gefaseerd
Voor het eind van dit jaar gaat de eerste paal de grond in. Eind 2027, begin 2028 staat de oplevering van fase 1 op het programma. Het project Straotse Parel bestaat in totaal uit 57 woningen, variërend van appartementen, levensloopbestendige woningen en twee soorten eengezinswoningen. De bouw vindt plaats in drie fasen. Als het hele project is afgerond, heeft Lepelstraat vijftien adressen meer, want de Straotse Parel komt in de plaats van 42 gesloopte en nog te slopen verouderde woningen.


































