Programma zondag 28 april 2024
AlgemeenJunioren
8.00 – 9.00 uur: Uitreiking rugnummers + kaderplaatjes permanence : Junioren mannen, Multifunctioneel centrum Kloosterhof Huijbergseweg 3b Hoogerheide
8.30 uur: Briefing motoren, verkeerregelaars en chauffeurs volgwagens (Theaterzaal)
8.30 – 9.00 uur: Uitgifte radio apparatuur KNWU volgers karavaan junioren mannen (gemeenteplein)
8.45 uur: Ploegleidersvergadering junioren (vergaderruimte MFC Kloosterhof)
9.00 uur: Jury overleg ( vergaderruimte MFC Kloosterhof)
9.15 – 9.30 uur: Aanvang ploegenpresentatie/presentielijst tekenen junioren mannen: huldigingspodium (Scheldeweg)
9.30 uur: Opstellen wagens karavaan junioren (Scheldeweg)
10.00 uur: Neutrale start “Fokker Slag om Woensdrecht” Junioren mannen, Scheldeweg (start/finish)
10.05 uur: Officieel vertrek “Fokker Slag om Woensdrecht” Junioren mannen (116,4km): Ossendrechtseweg
10.30-10.45 uur: 1ste doorkomst junioren mannen (Scheldeweg)
11.00-11.15 uur: 2de doorkomst junioren mannen (Scheldeweg)
11.30-11.45 uur: 3de doorkomst junioren mannen (Scheldeweg)
12.10-12.25 uur: 4de doorkomst junioren mannen (Scheldeweg)
12.35-12.50 uur: Aankomst “Fokker Slag om Woensdrecht” Junioren mannen
13.00 uur: Huldiging junioren mannen + winnaar kasseien klassement (Hogewaardweg en Bossestraat)
14.15 uur: Start Dikke bandenwedstrijd “Lease a Bike Ready 2 Race”
Elite/beloften
11.00 – 11.45 uur: Uitreiking rugnummers + kaderplaatjes permanence: elite – beloften mannen. Multifunctioneel centrum Kloosterhof
12.00 uur: Ploegleidersvergadering elite-beloften mannen (vergaderruimte MFC Kloosterhof)
12.15 – 13.15 uur: Aanvang ploegenpresentatie/presentielijst tekenen elite/beloften mannen: huldigingspodium (Scheldeweg)
13.00 – 13.30 uur: Uitgifte radio apparatuur KNWU elite/beloften mannen (gemeenteplein)
14.00 uur: Neutrale start Topcompetitie wedstrijd “Fokker Slag om Woensdrecht” Elite – Beloften mannen ( 163,95 km) : Startbaan vliegveld Aviolanda
14.15 uur: Officieel vertrek “Fokker Slag om Woensdrecht” Elite/beloften Ossendrechtseweg
14.35-14.45 uur: 1ste doorkomst elite/beloften mannen (Scheldeweg)
15.05-15.15 uur: 2de doorkomst elite/beloften mannen (Scheldeweg)
15.45-15.55 uur: 3de doorkomst elite/beloften mannen (Scheldeweg)
16.15-16.25 uur: 4de doorkomst elite/beloften mannen (Scheldeweg)
16.45-16.55 uur: 5de doorkomst elite/beloften mannen (Scheldeweg)
17.20-17.30 uur: 6de doorkomst elite/beloften mannen (Scheldeweg)
17.50-18.00 uur: Aankomst Topcompetitie wedstrijd “de Fokker Slag om Woensdrecht” elite/beloften
18.00 uur: Huldiging Elite-Beloften mannen + winnaar kasseien klassement (Hogewaardweg en Bossestraat)
18.30 uur: Jury vergadering ( vergaderruimte MFC Kloosterhof)