
Trio Rusanovsky
AlgemeenHet Oekraïens/Nederlandse Trio Rusanovsky komt op 27 september naar Theater De Maagd. Het bijzondere familieensemble bestaat uit violist Leon Rusanovsky en zijn twee kinderen Julia en Arthur. Samen brengen zij een kleurrijk en sprankelend programma waarin klassieke muziek, Oekraïense liederen, eigen composities en improvisaties samenkomen.
Met twee violen en altviool laten de musici bekende én minder bekende muziekparels horen. Ook pakken ze verschillende andere instrumenten, waaronder piano en gitaar. Hun optredens staan bekend om hun muzikaliteit en persoonlijke uitstraling. Zelfs Koning Willem-Alexander was onder de indruk toen hij het trio tijdens een staatsbezoek in Berlijn zag optreden.
Trio Rusanovsky stond inmiddels op podia in binnen- en buitenland, waaronder Het Concertgebouw in Amsterdam, de Grundbuchhalle in Hamburg en het American Culture Centre in New York.









