
RKSV Halsteren weeknieuws: Halsteren Mo20 in de lift!
AlgemeenHalsteren Mo20 in de lift!
Na een overwinning, verliespartij en gelijk spel stonden onze dames weer op het veld voor de clash met Kloetinge mo20-2. Mogelijk door een iets te gezellige vrijdagavond begonnen we voorzichtig aan de wedstrijd, maar met Mila in de goal was er geen vuiltje aan de lucht.
Na een kwartiertje begonnen onze TikTok helden / influencers/sterren ook op het veld te schitteren. Na een niet te volgen combinatie scoorde Kirsten de 1-0. Kort daarna een kleine tegenvaller, een afstandsschot waaide er in. Maar onze sterren lieten zich niet uit het veld slaan. Uit een afgeslagen corner scoorde Fenne de 2-1 met rechts, snel gevolgd door een tikki takka aanval welke door Kirsten vakkundig met links werd afgemaakt. Voor rust zorgde Chimène met een boogbal van 20 meter voor de 4-1 ruststand. Natuurlijk, zoals het de dames betaamd dachten ze al aan een 10-klapper, maar dat liep even anders. Na de 4-2, viel ook de 4-3. Gelukkig beschikken onze dames over de nodige mentaliteit en scoorde Nathalie de 5-3 waarna de wedstrijd gespeeld was. Een dik verdiende overwinning voor het gezelligste meidenteam uit de omgeving!
Wil je onze wedstrijden ook beleven? Volg ons dan op TikTok: Halsteren Mo20. Of nog beter, wil je ook deel uitmaken van deze voetballende tiktoksterren? kom dan gezellig een keer langs bij onze training op woensdagavond op sportpark de Beek!
Zondag 1 pakt tweede zege op rij: Westlandia – Halsteren 0-3
Na de zwaarbevochten overwinning van vorige week, toen Halsteren met tien man directe concurrent VOC versloeg, mocht er voorzichtig weer omhoog worden gekeken op de ranglijst. Daar stond Westlandia, met een voorsprong van negen punten, als volgende tegenstander op het programma. Op het fraaie sportpark De Hoge Bomen in Naaldwijk wachtte dus een flinke uitdaging.
De wedstrijd begon gelijk opgaand, al moest doelman Bram Stolp al vroeg zijn bijnaam ‘The Dutch Wall’ waarmaken. In één fase redde hij knap drie keer op rij en hield hij zijn ploeg op de been. Net als een week eerder bleek Halsteren vervolgens dodelijk effectief bij spelhervattingen. Rogier Benschop legde een vrije trap panklaar op het hoofd van Jeroen Beerendonk, die in de 38e minuut de 0-1 binnenkopte.
Gelegenheidsaanvaller
Na rust kwam Halsteren scherp uit de kleedkamer. Nog voordat Westlandia serieus aan een gelijkmaker kon denken, verdubbelde Jeremy de Witte de voorsprong. De gelegenheidsaanvaller liet opnieuw zien niet alleen hard te werken, maar ook zijn doelpunten mee te pikken.
Westlandia probeerde daarna wel druk te zetten, maar echt gevaarlijk werd het niet. Halsteren bleef geconcentreerd verdedigen en voerde de taken gedisciplineerd uit. In de slotfase zorgde Beerendonk voor het slotakkoord met een schitterende volley met links, die via de binnenkant van de paal binnenviel: 0-3.
Duel tegen hekkensluiter
Dankzij deze overwinning houdt Halsteren weer zicht op Westlandia. Met nog zeven wedstrijden te gaan bedraagt de achterstand op de veilige plaatsen zes punten.
Volgende week wacht op De Beek opnieuw een belangrijk duel, wanneer hekkensluiter SHO op bezoek komt.
Zaterdag 1 onderuit tegen Steenbergen
Voor Zaterdag 1 breken de laatste wedstrijden aan, aangezien het team volgend seizoen niet meer uitkomt als standaardelftal. Trainer Henk Vos merkt dat het steeds lastiger wordt om de motivatie vast te houden, iets wat ook in de resultaten zichtbaar is.
Afgelopen zaterdag was VV Steenbergen met 5-2 te sterk op De Beek. Op die nederlaag viel weinig af te dingen. Voor het team rest de opdracht om het seizoen als groep op een waardige manier af te sluiten.
Geef je op voor het eeuwfeest
Nogmaals: iedereen is van harte welkom tijdens het feestweekend op 10 en 11 april.
Aanmelden is echter wel verplicht. Alle informatie en aanmeldlinks zijn te vinden via: https://www.rksvhalsteren.nl/495/activiteiten/
Let op: heb je je eerder via e-mail aangemeld, vergeet dan niet je kaartjes nog te activeren.













