
Benefietloop voor Hania groot succes
AlgemeenBERGEN OP ZOOM - REGIO - Het benefietevenement op 14 juni bij de Binnenschelde in Bergen op Zoom ten bate van het meisje Hania is een groot succes geworden.
“Dankzij de inzet van deelnemers, sponsors, partners, vrijwilligers en de media mochten wij ongeveer 245 deelnemers verwelkomen en werd er €10.038,34 ingezameld voor Hania Błazik. Het evenement bracht mensen van verschillende nationaliteiten samen en liet zien hoeveel er bereikt kan worden wanneer mensen zich verenigen voor een goed doel.
Naast het sportieve gedeelte konden deelnemers genieten van een gezellige familiebijeenkomst, een barbecue en diverse activiteiten voor kinderen en gezinnen.
Wij hebben veel positieve reacties ontvangen van deelnemers, sponsors en partners. Wij zijn iedereen enorm dankbaar die deze bijzondere dag mogelijk heeft gemaakt en heeft bijgedragen aan een evenement vol sport, verbinding en steun voor een prachtig doel”, aldus organisator Michał Błaszczyk.
























