
Warm onthaal Roparun in Hoogerheide
AlgemeenHOOGERHEIDE – Op maandag 25 mei 2026, tweede pinksterdag, zal de kruising van de Scheldeweg en de Zandfort in Hoogerheide opnieuw het decor zijn van een bijzonder schouwspel. Terwijl de teams van Roparun aan hun laatste loodjes richting Rotterdam beginnen, staat er een warm onthaal te wachten: een gratis ontbijt voor zowel de teams als de toeschouwers.
De organisatie van deze doorkomst is in de vertrouwde handen van het Tasty Team Hoogerheide. Ter hoogte van de bekende feestcontainer bij Transportbedrijf Oerlemans zullen vrijwilligers vanaf de vroege ochtend (al om 4:00 uur) klaarstaan met verse koffie, broodjes en de inmiddels beroemde gebakken eieren en pannenkoeken.
Voor de teams, die op dat moment al honderden kilometers in de benen hebben, komt de tussenstop in Hoogerheide als een geschenk uit de hemel. De verrassing van een gratis ontbijt biedt niet alleen fysieke energie, maar ook de mentale boost die nodig is om de finish op de Coolsingel te halen. Niet alleen de sportieve deelnemers worden in de watten gelegd; de organisatie nodigt uitdrukkelijk alle inwoners en supporters uit om aan te schuiven en samen de lopers aan te moedigen.
Hoewel het ontbijt volledig gratis wordt aangeboden, hoopt de organisatie wel op de vrijgevigheid van de aanwezigen. Vrijwilligers zullen namelijk met de traditionele melkbus rondgaan voor een vrijwillige bijdrage. De volledige opbrengst van deze collecte zal door de organisatie worden besteed aan goede doelen. Hiermee wordt de traditie voortgezet van de laatste schenkingen, die onlangs ten goede kwamen aan de Wensambulance en ‘t Opkikkertje, zodat de steun direct terechtkomt bij lokale initiatieven die het hard nodig hebben.
Dit evenement is alleen mogelijk dankzij de inzet van vrijwilligers en de gulle bijdragen van de gemeenschap. De organisatie spreekt dan ook een grote dank uit aan alle lokale sponsoren en ondernemers die onder meer de eieren, het brood koffie en andere benodigdheden hebben gedoneerd. Dankzij hun steun kan dit ontbijtfeest kosteloos blijven en kan de inhoud van de melkbus volledig naar het goede doel gaan. Iedereen is van harte welkom om op tweede pinksterdag van ongeveer 04.00 uur de teams te komen steunen aan de Scheldeweg en te genieten van een bijzonder pinksterontbijt.













