
‘Puinhoop in de kringloop!’
AlgemeenHOOGERHEIDE - Toneelvereniging Saamhorigheid staat vrijdag 14 en zaterdag 15 november op de planken in Kloosterhof met een dolkomische klucht van Henk Roede. Het belooft een ouderwets gezellig toneelavond te worden.
Verbaast u zich er ook wel eens over dat er bij Tussen Kunst en Kitsch kostbare voorwerpen opduiken die ooit voor een paar euro in een kringloopwinkel zijn gekocht? In de kringloopwinkel van Trea en Lolo gebeurt precies dat — en dat zorgt voor een flinke ‘puinhoop in de kringloop!’
Wanneer blijkt dat hun eigen winkel een waardevol object voor een habbekrats heeft verkocht, besluit eigenaresse Trea maatregelen te nemen. Ze roept de hulp in van de deskundige Van Dongeren, maar of dat nou zo’n goed idee is? Ondertussen verschijnt de goedbedoelende, maar niet al te handige Dolf als extra hulp in de winkel, en wordt de chaos alleen maar groter.
Herkenbaar
Alsof dat nog niet genoeg is, loopt een echtpaar met hun halve inboedel de winkel in en uit, worden schilderijen verwisseld, en verschijnt ook nog de huisbaas met heel andere plannen voor het pand. Terwijl de verkoop gewoon doorgaat, vliegt het ene na het andere eigenaardige object over de toonbank.
Met Puinhoop in de Kringloop brengt toneelschrijver Henk Roede opnieuw een dolkomische klucht vol misverstanden, herkenbare types en hilarische situaties. Kaarten kosten zowel in de voorverkoop als aan de deur €10,-; alleen bij voorverkoop inclusief consumptie. Aanvang vrijdag 20.00 uur, zaterdag 14.00 en 20.00 uur.













