
Camperplaatsen Aan de Groene Papegaai
AlgemeenHOOGERHEIDE - Kamperen in het algemeen, en de camper in het bijzonder, won in de coronaperiode van 2020 en 2021 enorm aan populariteit. Dat zagen ook Bart en Marjolein van Vulpen, die hun camping snel vol zagen lopen met campers en caravans.
“Camperaars zijn hier in het seizoen altijd van harte welkom, op onze camping kunnen ze een mooi plekje vinden. Dat was zo en dat blijft zo. Dat geldt ook voor het feit dat we gasflessen verkopen voor campers en caravans”, aldus Marjolein.
Steeds meer camperaars vinden de weg naar Camping Aan de Groene Papegaai, en omdat camperaars steeds vaker ook buiten het seizoen - dat op de camping van Bart en Marjolein van Vulpen op 30 september eindigt - blijven reizen, besloten Marjolein en Bart om 15 verharde camperplaatsen aan te leggen: “Ze zijn ruim opgezet en van alle gemakken voorzien: elektriciteit, een watertappunt en een punt waar vuil water geloosd kan worden. Daar kunnen campers het hele jaar terecht. Buiten het seizoen gaat het hek van de camping dicht en blijven de camperplekken toegankelijk. Gasten kunnen zich bij de receptie melden, maar ook online reserveren of een QR-code scannen waarmee ze kunnen betalen. Zo hopen we onze gasten nog beter van dienst te kunnen zijn.”
Nog voor de officiële opening op dinsdag 3 juni bleek al dat de camperplaatsen een schot in de roos zijn, zegt Marjolein: “Met Hemelvaart waren alle plekken al gereserveerd!” Wethouder Rainier Schuurbiers en burgemeester Steven Adriaansen verrichtten de officiële opening, nadat ze van Bart en Marjolein een rondleiding hadden gekregen over hun camping, en daarvoor hun bewondering hadden uitgesproken: “We zijn nog niet klaar”, zegt Marjolein, “want er komt nog een sanitairhuisje bij de camperplaatsen en we plaatsen nog een slagboom. Maar vanaf nu kunnen camperaars hier dus het hele jaar terecht, en dat voelt goed!”














