
Grote donatie Roparun uitgereikt
AlgemeenHALSTEREN - SINT ANNALAND - De Stichting Roparun heeft een groot bedrag beschikbaar gesteld aan StaVoord6Huis in Sint Annaland. Deze organisatie beheert onder andere een woning op het Chaletpark Krabbenkreek. Hier kunnen gezinnen kosteloos verblijven voor een korte vakantie. Dit na een indicatie van de zorgverlener.
De aanvraag van StaVoord6Huis werd volledig ondersteund door Runningteam De Brabantse Wal en daarna goedgekeurd door de Stichting Roparun. Met als gevolg de uitreiking van een cheque met het prachtige bedrag van 9.506 euro, een grote verrassing voor iedereen.
Dinsdagavond 16 juli: een nieuwsgierige stemming bij Brasserie De Deu-braek. Secretaris Rob de Jonge van het Runningteam De Brabantse Wal had de mooie taak de bijbehorende cheque te mogen overhandigen. Voorzitter Ivo Slokkers van Stavoord6Huis nam deze donatie graag in ontvangst. De Stichting Roparun had het fantastische bedrag ruim 9500 euro over voor dit prachtige en mooie initiatief. Het was een grote verrassing voor alle aanwezigen. Meer info over de doelstelling en werkwijze van StaVoord6Huis is te vinden op de website; www.stavoord6huis.nl.
Enkele wensen van het Stavoord6huis kunnen direct in vervulling.
Na de eerste grote verbazing werd meteen duidelijk gemaakt waarvoor deze grote gift bestemd was. Op het verlanglijstje van het StaVoord6Huis stonden onder andere airconditioning en een zogeheten hoog / laag bed in de grote slaapkamer. Deze wensen kunnen met de schenking worden uitgevoerd. Runningteam De Brabantse Wal was ook zeer verheugd om als ondersteuner van deze gehonoreerde aanvraag de uitreiking van de cheque te mogen doen.
Stichting Roparun ondersteunt vaak deze plaatselijke doelen.
Met deze overhandiging werd direct duidelijk gemaakt waar de Stichting Roparun de opbrengst van de jaarlijkse estafetteloop aan besteedt. Elke maand publiceert deze stichting een lijst met doelen waaraan grote en kleine bedragen worden geschonken. Runningteam De Brabantse Wal (team 227) vond het oprecht een grote eer om ditmaal de schakel te zijn tussen Stichting Roparun en het goede doel StaVoord6Huis. Beide verenigingen hebben meteen besloten om een verdere samenwerking aan te gaan. Na de zomervakantie heeft De Brabantse Wal weer volop activiteiten op het programma staan om geld in te zamelen voor de Roparun. Het Runningteam houdt u via berichten in deze krant op de hoogte.














