Huldiging vier ereleden bij het 40-jarig bestaan van VOFE Woensdrecht.
Huldiging vier ereleden bij het 40-jarig bestaan van VOFE Woensdrecht. Foto: Starworks Studio

Vereniging oud Fokker personeel

Algemeen

WOENSDRECHT - De Vereniging Oud Fokker Employees (VOFE) bestond 40 jaar en dat werd woensdag 12 juli met alle leden gevierd bij Non Plus Ultra. 

Deze vereniging is de enige nog actieve vereniging van de Fokker bedrijven van oud leden. De hoofdactiviteit is het onderhouden van contacten door wekelijks bijeen te komen om gezellig te biljarten, sjoelen, bowlen en bijvoorbeeld te kaarten. Na de corona zijn de jaarlijkse uitstapjes te komen vervallen, ook vanwege de betaalbaarheid.
Aviolanda Woensdrecht startte in 1955 met het onderhoud van vliegtuigen, hiervoor moesten er wel verschillende medewerkers uit Papendrecht verhuizen naar de gemeente Woensdrecht. Zij gingen hun prachtige vak aan andere medewerkers leren.

De leden van het eerste uur van deze vereniging werden dan ook in het zonnetje gezet en benoemd tot erelid. Hoogbejaarden mevrouw de Heer (102), mevrouw Janssens (97), de heer In het Veld (96) en de heer Korver (95) kregen hiervoor lovende woorden van Roald Vos, directie en speciale projecten Fokker Techniek, Sjaak van Loon en wethouder Thierry de Heer. Voor Thierry was het ook helemaal een eer, want zijn oma is een van deze leden. Naast lovende woorden kregen deze vier kanjers een prachtig lintje en een bos bloemen. Ze straalden dan ook van oor tot oor toen het tijd werd voor een foto, samen met Roald, Sjaak, Thierry en Frans Buijs.

Feestelijke middag

Na de koffie, gebak, toast en huldiging verhuisde het gezelschap naar de feestzaal. Hier stond Duo aHMazing al klaar voor het muzikale entertainment. Verder was er nog een quiz, fotoshow en een film te zien van de laatste reünie. Ze konden ook nog genieten van een heerlijk diner en tot slot kregen alle aanwezigen nog een presentje mee naar huis.

40 jarig bestaan
40 jarig bestaan
40 jarig bestaan
40 jarig bestaan
40 jarig bestaan