Afbeelding

RKSV Halsteren weeknieuws

Algemeen

Voor veel jeugdteams zit de eerste competitiefase er op. Deze fase stond voor de junioren in het teken van de bekercompetitie en voor de hoog geëindigde teams zal er in de loop van het seizoen nog een vervolg van die bekerstrijd volgen. Na de herfstvakantie gaan we starten met de tweede fase, waarin afhankelijk van de poulegrootte een hele of halve competitie wordt gespeeld tot aan de kerstvakantie. De komende weekenden is het dus even rustig op de voetbalvelden.

Zaterdag 1 blijft ongeslagen

Op bezoek bij hekkensluiter SKNWK moest Halsteren het eerste puntverlies in de competitie incasseren, maar bleef het met de 1-1 wel ongeslagen koploper in de derde klasse B. Op het knollenveld in Nieuwerkerk kwam Halsteren geen moment lekker in de wedstrijd. Ook de warrig fluitende arbiter van dienst droeg bij aan de malaise. Halsteren kwam. Na ruim een kwartier spelen nam SKNWK brutaal de leiding, nadat de defensie van Halsteren zich te makkelijk liet aftroeven. Nog voor rust stelde Steven van der Spek namens Halsteren orde op zaken en bepaalde de ruststand op 1-1. Zowel binnen als buiten de lijnen was de irritatie tussen de beide ploegen groot en was er onnodig veel verbaal verhaal bij elkaar. Na rust werd het spel er niet beter op, doordat SKNWK geen haast maakte en Halsteren door het te trage speltempo geen echte vuist maakte. De ploeg van coach Erik van der Giessen creëerde wel kansen, maar bij de afronding stond het vizier niet op scherp. Met het gelijkspel kon men in het Halsteren-kamp wel leven, meer zat er tegen SKNWK niet in. Komend weekend staat voor het team in het teken van teambuildingactiviteiten. Volgende week dinsdag speelt het voor de beker in Zevenbergen een (op papier) thuiswedstrijd tegen SEOLTO. De wedstrijd op sportpark De Meeren begint om 20.00 uur. Kom de mannen aanmoedigen of volg de verrichtingen via Twitter op @HalsterenZa1.

Zondag 1 hard onderuit in Utrecht

Na de opsteker een week eerder tegen Orion, waarvan met 1-0 werd gewonnen, was het de vraag of bij Halsteren het lek boven leek en er meer van de ploeg te verwachten was. Tegen Kampong in Utrecht leek Halsteren toch weer moeite te hebben het niveau te halen dat nodig is om een tegenstander te verslaan. In de eerste helft keek de formatie van Erwin de Nijs tegen een 1-0 achterstand aan, die bij rust al veel groter had kunnen zijn. Na de thee kwam Halsteren via Jeroen Beerendonk op 1-1 en leken de geel-zwarten de wedstrijd te kantelen. Maar dat optimisme werd door Kampong de kop ingedrukt, toen het zo’n twintig minuten voor tijd de 2-1 scoorde. In de slotfase gooide Halsteren zelf de wedstrijd in het slot door via een eigen doelpunt de 3-1 aan te tekenen. Ver in blessuretijd bepaalde Kampong de eindstand op 4-1. Een zure nederlaag voor Halsteren, dat met de aanwezige kwaliteit wederom niet tot effectief voetbal wist te komen.

Komende zondag staat een onvervalste derby op het programma. Dan komt RBC uit Roosendaal op bezoek in de tweede ronde van de districtsbekercompetitie. De zondagtweedeklasser heeft enkele oud-Halsteren spelers in de gelederen en beschikt over een topspits, die het net erg makkelijk weet te vinden. Ook speelt bij het duel de mislukte vrijage tussen beide clubs mee in het sentiment. We rekenen dan ook op veel publiek bij deze wedstrijd. De wedstrijd op De Beek start om 14.30 uur.

Avondje NAC voor Halsteren jeugd

Op vrijdag 4 november speelt NAC tegen Telstar en wij mogen onze jeugd de aanbieding doen om hier voor € 5,- per persoon naar toe te gaan. Deze aanbieding geldt uitsluitend voor onze jeugdleden en hun ouder(s). De wedstrijd is in het Rat Verlegh Stadion om 20:00 uur op vrijdag 4 november.

Zin in een avondje NAC? 

Registreer je via https://rksvhalsteren.nl/nac-telstar-aanbieding-jeugd/ voor het kopen van tickets. Op basis van deze registratie zullen de kaarten bij NAC worden ingekocht. Geregistreerd = gekocht. Richting de datum zal er gecommuniceerd worden hoe en waar ze contant kunnen worden afgerekend. De kaartverkoop sluit op vrijdag 21 oktober. Deze aanbieding kunnen we doen met dank aan onze sponsor SMS Metaal en Pompen Service.

Meld je aan voor onze Whatsapp service!

Het nieuws over RKSV Halsteren is natuurlijk via de krant en social media te volgen. Maar niet iedereen gebruikt social media. Wil je dan toch als eerste op de hoogte zijn van het nieuws over RKSV Halsteren? Meld je dan aan voor de Whatsapp service van de club. Stuur in Whatsapp de tekst RKSV AAN naar 06-12605806. Zodra een nieuw bericht op onze website wordt geplaatst krijg je daarvan een melding in Whatsapp. Zo ben je niet afhankelijk van social media en ontvang je het nieuws uit de eerste hand. Vele tientallen geïnteresseerden gingen je al voor!

Wedstrijdprogramma thuis

Donderdag 20 oktober

20:30        Halsteren 35+1 - MOC’17 35+1

Zondag 23 oktober

14:30        Halsteren - RBC 1

Dinsdag 25 oktober

20:00        Halsteren 1 - SEOLTO 1

Kijk voor meer informatie op www.rskvhalsteren.nl