Weer wielerquiz in Café-Zaal Tivoli tijdens de slotavond van het De Kock Tweewielers Tourspel.
Weer wielerquiz in Café-Zaal Tivoli tijdens de slotavond van het De Kock Tweewielers Tourspel. Foto: Bep Tielemans

Weer wielerquiz bij prijsuitreiking Tourspel

Algemeen

HALSTEREN - Wielerliefhebbers opgelet; vrijdagavond 1 augustus mag u absoluut niet missen. Dan vindt de officiële prijsuitreiking plaats van het De Kock Tweewielers Tourspel 2025. De hoofdprijs is wederom een prachtige spiksplinternieuwe fiets, beschikbaar gesteld door De Kock Tweewielers. Daarnaast zullen de nummers 2 tot en met 10 ook een mooie prijs ontvangen. 

De feestelijke avond wordt gehouden bij Café-Zaal Tivoli, Dorpsstraat 84 te Halsteren. Aanvang is 20:00 uur en de zaal gaat om 19:30 uur open. De toegang is geheel gratis. 

Bovendien is er tijdens die gezellige en sportieve wieleravond de -haast traditionele- wielerquiz. Samensteller Kees Simons heeft opnieuw 50 vragen bij elkaar gebracht om uw parate wielerkennis grondig te testen. Gratis deelname is mogelijk door teams van 2 tot 6 personen. Opgave via: cafezaaltivoli@ziggo.nl
Meld u aan en zet gezamenlijk uw beste wielerbeentjes voor. Altijd spannend, leerzaam en vermakelijk.

Presentatie van deze bijeenkomst is in de vertrouwde handen van de bekende wielerspeaker Laurens v.d. Klundert. Hij praat deze avond met verve aan elkaar en presenteert ook de quiz.

Die avond is er een prominent uit de wielersport aanwezig, te weten Johan van der Velde. Johan zal door Laurens worden voorgesteld (als dat al nodig is) en daarna aan een vragenvuur worden onderworpen. Natuurlijk krijgen ook de wielerliefhebbers de kans om hun prangende kwesties omtrent de prachtige wielersport aan deze eregast  te stellen. 

Het al bijna 30 jaar bestaande Tourspel kende dit jaar 120 deelnemers die hun voorspellingen inleverden. Door onvoorziene omstandigheden dreigde de editie 2025 -eventjes- niet door te kunnen gaan. Maar doordat Rian van Vlimmeren spontaan aanbood de organisatie en administratie over te nemen was het Tourspel 2025 gered. Rian, heel erg bedankt voor jouw tomeloze inzet!

Kortom; vrijdagavond 1 augustus wordt Café-Zaal Tivoli omgetoverd tot een waar wielercafé waar het goed toeven is. Prijsuitreiking, een quiz en een prominent uit de wielersport. De organisatie hoopt vele bezoekers te mogen verwelkomen om op deze wijze het De Kock Tweewielers Tourspel 2025 feestelijk uit te luiden. Na afloop is er natuurlijk volop gelegenheid om onder het genot van een drankje de prestaties onderling te bespreken. En nogmaals; de toegang én deelname aan de quiz zijn totaal gratis. Tot vrijdag 1 augustus!

Wielerquiz in Café-Zaal Tivoli tijdens de slotavond van het De Kock Tweewielers Tourspel.