
Overtredingen bij snelheidscontroles
AlgemeenWOENSDRECHT - Afgelopen week zijn diverse bestuurders bekeurd voor snelheidsovertredingen binnen de gemeente Woensdrecht. Agenten hebben de controles uitgevoerd op locaties waar door omwonenden regelmatig wordt geklaagd over hard rijden.
Bij een snelheidscontrole in Calfven maakte een aantal automobilisten het wel erg bont, zo laat de politie weten. Beide bestuurders reden met meer dan 60 km/u door de 30-zone.
Op de Langeweg in Ossendrecht is een motorrijder bekeurd die hier meer dan 100 km/u reed, terwijl maximaal 60 km/u is toegestaan. De man mocht zijn rijbewijs nog net behouden.
Ook op de Antwerpsestraatweg in Hoogerheide maakte een bestuurder een forse overtreding, hij reed hier met meer dan 100 km/u.











