Foto: Fred Severin
Foto: Fred Severin

Rondje Huijbergen met IVN

Algemeen

HUIJBERGEN - Rond Huijbergen liggen prachtige natuurgebieden en cultuurhistorisch is deze omgeving ook zeer interessant. Op zondag 4 augustus verzorgt IVN Groene Zoom een excursie met veel reliëf en mooie panorama’s.

De prachtige natuurwandeling begint en eindigt bij Molen Johanna. Gids Fred Severin zal zeker niet nalaten over de geschiedenis van Huijbergen te vertellen. 

Huijbergen ligt in een sikkelduin. Dit zorgt voor kuitenbijters als de Tiestenberg, Nootjesberg, Schoelieberg en de Pilberg. Ook een stuk van de Kooiheide is in de wandeling opgenomen. Met een omtrekkende beweging komt de tocht weer uit bij de molen. 

Start op zondag 4 augustus is om 10.00 bij Molen Johanna, Bergsestraat 25a, Huijbergen. Deelname is gratis.