
Weer alternatief voor vierdaagse
AlgemeenOSSENDRECHT - Een echte buitenactiviteit, die lekker zomers aanvoelt en die al jaren georganiseerd wordt, is de Ossendrechtse avondwandelvierdaagse. Twee jaar terug trok het evenement nog een record aantal deelnemers. Vorig jaar gooide corona roet in het eten maar kwam de organiserende Stichting Wandelvierdaagse Ossendrecht met een leuke alternatief. En de editie van 2021 gaat ook door!
Weliswaar met een aantal aanpassingen, want er mag helaas nog niet in grote groepen gewandeld worden. Ook zullen de wandelaars nog niet feestelijk ingehaald kunnen worden, maar er kan gelukkig wél zelf plezier gemaakt worden. Na de ‘Snuffelspeurtocht’ van 2020 is er namelijk een nieuw alternatief opgezet, waarbij er weer wat kilometers gewandeld kunnen worden in de mooie omgeving van Ossendrecht.
Dat de normale avondvierdaagse vorig jaar al niet kon doorgaan vond de organisatie best zuur. Om de honderden deelnemers toch iets leuks te bieden besloot de organisatie toen wat anders te bedenken. Er is een groot team van vrijwilligers, met veel ideeën en samen bedachten ze de Snuffelspeurtocht. Dit bleek een schot in de roos, want er werd meteen massaal ingeschreven. Ook voor dit jaar is enthousiast een activiteit op poten gezet.
Op eigen gelegenheid
Stichting Avondvierdaagse Ossendrecht heeft dit jaar routes uitgezet voor zowel de 5 als de 10 kilometer, die op eigen gelegenheid gewandeld kunnen worden. Wandel weer mee door polders, bos, dorp en heide en ga op pad wanneer het mooi weer is. Want dit keer hoef je geen 4 dagen achter elkaar te wandelen, maar krijg je ruim twee weken de tijd. En wel van 26 juni tot en met 11 juli 2021.
Hoe kan je meedoen?
Er hoeft niet ingeschreven te worden, maar er zijn goodiebags verkrijgbaar. Deze goodiebags zijn gevuld met de routebeschrijvingen, wat versnaperingen, enkele gadgets en natuurlijk de enige echte avondvierdaagse-medaille. De goodiebags zijn voor €5,- af te halen bij Café Harmoniezaal te Ossendrecht vanaf zaterdag 26 juni tot zolang er gewandeld kan worden. Er is maar een beperkt aantal goodiebags, op = op. ‘Dus haal de wandelschoenen uit de kast en beweeg ook dit jaar lekker mee!’, zo luidt de uitnodiging van Stichting Avondvierdaagse Ossendrecht.









