Afbeelding

Muziekavond Vrienden van Bokki

Algemeen

HOOGERHEIDE - Op zaterdag 28 oktober organiseren de Vrienden van Bokki in café het Klavertje in Hoogerheide een muziekavond met Disco/Soul coverband SPANK. De zaal gaat open om 20.30 uur.

SPANK speelt de heetste Disco/Soul hits uit de jaren '70 en '80 met hier en daar een lekker ruw randje. Het doel van SPANK is simpel: zorgen dat elk optreden een feest is! Voor de bandleden zelf en zeker voor het publiek. Genieten van de sfeer van de seventies en eighties. SPANK wil niet zomaar een coverband zijn. Disco en soulhits is nu eenmaal muziek waarbij je niet stil kunt blijven staan. Discoknallers uit die tijd met een live-band brengen is een uitdaging op zich. Enorm veel partijen van blazers, meerstemmigheid en extra effecten worden overgezet naar de 6-mans formatie. Het moet swingen en/of grooven. Daarnaast wordt er gestreefd naar een feest der herkenning.

Het zijn geen van allen muzikanten die veel tijd in de repetitieruimte willen doorbrengen. Allen snakken ze naar podia, live-optredens, naar buiten treden, laten zien wie ze zijn en wat ze doen. Niet zomaar optreden, maar een zo breed mogelijk publiek telkens laten meegenieten van een lekkere party. Niet alleen op het podium, maar ook sfeer brengen in de zaal, op het plein, of wherever we spelen. Frontman Carl en frontvrouw Catherine kunnen als CC de boel wel meekrijgen, ze schuwen de disco-danspasjes niet.

Foto: Formatie SPANK treedt op bij Vrienden van Bokki. (Foto: Gizella van Giesen)