Afbeelding
Foto: TV Mattemburgh

Leuk Mini-Maxi toernooi bij TV Mattemburgh

Algemeen

HOOGERHEIDE - Op zondag 1 juni werd bij TV Mattemburgh het jaarlijkse Mini-Maxi toernooi georganiseerd. Op dit gezellig toernooitje speelde een Mini (jeugdspeler) samen met een Maxi (senior). In totaal waren er 46 deelnemers.

Het ging dit keer niet om de prestatie maar om de gezelligheid. De jeugdleden stonden met hun vader/moeder, opa/oma, oom/tante, buren, vrienden of andere familieleden op de baan. Er waren verschillende poules. De kinderen en hun partners waren ingedeeld op basis van het speelniveau van de kinderen. Het was geen enkel probleem als de deelnemers weinig of geen tennis ervaring hadden want het ging deze dag vooral om gezellig samen te sporten. Het toernooi werd afgesloten met een gezamenlijke maaltijd. Deze bestond natuurlijk uit frietjes met een snack gesponsord door Jumbo en de prijzen werden gesponsord door snoepfabriek Matthijs.

‘Iedereen bedankt voor een leuk en gezellig toernooi en hopelijk tot volgend jaar’, aldus de organisatie van het Mini-Maxi toernooi bij TV Mattemburgh.