De cast en artistieke begeleiding van Young BOV.
De cast en artistieke begeleiding van Young BOV. Foto: Nick Franken

‘Oh, wat een circus’

Algemeen

Young BOV, de juniorclub van Stichting BOV, staat in april met twee voorstellingen in Theater De Maagd. Wederom met een nieuwe, speciaal voor de jongeren geschreven productie: ‘Oh, wat een circus - de musical’. 

Voor wie Young BOV nog niet kent: 24 jongeren in de leeftijd van 11 tot 18 jaar spelen twee musicalvoorstellingen in Theater De Maagd, waarbij ze gebruikmaken van het decor van de ‘volwassen BOV’. ‘Oh, wat een circus’ wordt alweer de derde productie van het in 2022, onder de vleugels van de BOV, gestarte initiatief. Het splinternieuwe verhaal is speciaal geschreven voor deze groep jongeren en zit weer vol bekende en iets minder bekende musicalnummers.

In de voorstelling staat het circus van de familie Manicomio centraal. Zij reizen al bijna honderd jaar met hun circus de wereld rond, maar de laatste tijd blijft de tent leeg... Hoe gaan de familie en hun artiestengroep het honderdjarig jubileum van het circus redden?

‘Oh, wat een circus - de musical’ is te zien op dinsdag 8 april om 19:30 (première) en zaterdag 12 april om 14:00. Tickets (vanaf €12,50) zijn te koop via de website van De Maagd.