
The MusiCompany klaar voor Young Frankenstein
AlgemeenBERGEN OP ZOOM - REGIO - The MusiCompany heeft zich vorig weekend in de theaterzaal van het MollerJuvenaat samen met het orkest voorbereid op de musical Young Frankenstein. Tijdens een exclusief voorproefje voor de ‘Vrienden Van TMC’ werd tijdens dit werkweekend duidelijk dat het publiek zich kan verheugen op veel plezier tijdens de voorstellingen in Theater De Maagd op 7 t/m 10 november.
De tweede akte gaf The MusiCompany nog niet prijs, maar tijdens de eerste akte werd er door de genodigden hard gelachen. Young Frankenstein is een hilarische voorstelling, vol speciale effecten. Het verhaal draait om de gebeurtenissen die plaatsvinden als Frederick Frankenstein, de Amerikaanse kleinzoon van de beruchte Dr. Victor Von Frankenstein, het kasteel van zijn overleden grootvader in Transsylvanië erft.
Hoewel het grootse decor nog niet is onthuld, belooft de kleurrijke choreografie, het spel van de karakteristieke rolspelers en de filmische muziek, live gespeeld door een 15-koppig orkest, geen horrorshow te worden maar juist een vlotte, grappige voorstelling die vermakelijk is voor jong en oud.
Koop snel je kaarten voor een avond vol plezier via de website: www.demaagd.nl











