Robin Brouwer en Joey van Hooijdonk METO-matchwinnaars.
Robin Brouwer en Joey van Hooijdonk METO-matchwinnaars.

Onderlinge strijd in de ‘603-klasse’

Algemeen

HOOGERHEIDE – De Vijfde Klasse A vormt de zee waarin maar liefst vier van de vijf Woensdrechtse vlaggenschepen ronddobberen. Het zorgt voor een prachtig aanbod van een dozijn onderlinge twisten. Ook in het kielzog speelt in de kelder van het amateurvoetbal een viertal teams om de hoogste regionale eer. De ‘603’ als derbypodium voor METO 3, ODIO 3, WVV’67 4 en Vivoo 2. Zondag stond er een dubbele confrontatie op het programma!

Het nog ongeslagen ODIO 3 nam het in eigen huis op tegen het nog altijd puntloze METO 3. Het werd een gelijk opgaande strijd met weinig kansen doch wel doelpunten. Het was Joey van Hooijdonk die met een fraaie lob de score opende. ODIO antwoordde snel via een benutte strafschop van Maikel van der Poel. En leek zelfs op winst af te stevenen toen Youri Cloots 2-1 liet aantekenen. METO toonde veerkracht en had mazzel dat een voorzet van Marco Bleij in eigen doel werd gewerkt. Terwijl een puntendeling lonkte ging METO alsnog met de driepunter naar huis. Topscorer Robin Brouwer speelde zich knap vrij en gooide in de laatste minuut de wedstrijd op slot.

In Hoogerheide werd Vivoo 2- WVV 4 afgewerkt. Eveneens een duel met verschillende gezichten. WVV pakte met goal van Leon Jansen en Wouter Brouwers riant de leiding. Na rust zorgde een penalty van Niek Lameir en een goal van Jaap van den Akker voor nieuw evenwicht. Wouter Brouwers en wederom Niek Lameir van elfmeter brachten de stand op 3-3. Uiteindelijk werd Damian van Winden op aangeven van Leon Jansen alsnog matchwinnaar.

In de derbyprognose, met per team vijf spelers, boekte slechts Wesley de Nijs (ODIO-METO 2-3) een correcte score! METO en WVV leiden met 14 punten, ODIO heeft er 2, Vivoo sluit met 1.