
Goud voor Jason van Overveld
AlgemeenOSSENDRECHT – Meer dan dertig jaar staat men op gepaste wijze stil bij de individuele verrichtingen in dienst van Grenswachters, METO, ODIO, Vivoo en WVV’67. Aan het eind van ieder seizoen wordt er veelvuldig gewikt en gewogen, vervolgens maakt de vakjury de balans op. Na een lang seizoen prijkt aan de horizon voor sommigen een gouden, zilveren of bronzen waardering. Nog net voor aanvang mocht Jason van Overveld alle egards voor een geweldig seizoen ontvangen. De goalie van WVV’67 ontving de Gouden Schoen als voetballer van het jaar 2023-2024!
Het Zuidwesthoektoernooi staat voor de vijf Woensdrechtse verenigingen te boek als officieuze opening van het seizoen. Het onderlinge treffen vormt voor de teams geen enkele graadmeter en fungeert slechts als tussentijdse indicatie. Een ijkmoment voor teams en coaches. Hoe doen de nieuwe aanwinsten het, past de gewijzigde strategie, waar komt wie het beste tot zijn recht?
Zo gaf Joey Verhoeven als nieuwe hoofdcoach van METO zijn brede selectie met veel nieuwe gezichten speelminuten. Bram Kot (Grenswachters ) en Joost Demmers (ODIO) testten hun eveneens op veel posities gewijzigde teams. Ronald Broos kampte met personele bezettingen en zette vooral in op het opdoen van wedstrijdritme.
WVV’67-collega Jaimy van Wortel pakte diens eerste prijs van het prille seizoen. Na het verlies van METO tegen ODIO had zijn team tegen Vivoo genoeg aan een gelijkspel. Het klopte de Huijbergenaren, met onder meer een fraaie kopgoal van Jimmy Smeijers, 2-0. Ruim voldoende om de Zuidwesthoek-cup voor een seizoen naar Sportpark De Fortuin te halen. METO volgde op een punt, derde werd ODIO, gevolgd door Grenswachters en hekkensluiter Vivoo.
Na de bekeruitreiking keek men in de afgeladen WVV’67-kantine nog eenmaal terug op voetbaljaargang 2023-2024.
In de Vierde Klasse handhaafde WVV’67 zich zonder problemen terwijl ODIO en Grenswachters rechtstreeks door het ijs zakten. METO en Vivoo haalden een niveau lager de nacompetitie, echter zonder happy-end. Persoonlijk konden enkele spelers op een redelijk tot goed seizoen terugkijken: Tobi de Bruijn, Luke de Dooij, Bouke de Waal, Delano Sebrechts, Joris Koeleman, Jeroen van Gastel, Levi Deelen, Robin Muis, Quinten Hunting en tal van spelers uit de WVV’67-selectie. De Gouden Schoen ging echter naar Jason van Overveld! Zie ook pagina 14.













