
Broers verkopen vrolijkheid
HOOGERHEIDE – Helemaal niet leuk. Flink balen zelfs. Dat vinden de broers Koen en Thijmen Knibbeler van het feit dat hun moeder Daniëlle borstkanker heeft. Dat haar behandelingen ook nog een streep door hun vakantie zetten maakt het er niet beter op, maar Koen en Thijmen bedachten een plan. In plaats van bij de pakken neer te gaan zitten, besloten ze in actie te komen voor het goede doel.
Hamburgers, Pokémons, bijna levensgrote stripfiguren, een driedimensionaal fototoestel, en dat allemaal in de felste vrolijkste kleuren die je kunt bedenken. Met doodsimpele strijkkralen maken de broertjes Koen (11) en Thijmen (8) Knibbeler de mooiste creaties, en ze zijn allemaal te koop. De opbrengst? “Die gaat naar het goede doel!” zeggen ze. De goede doelen in dit verhaal zijn KWF en Pink Ribbon. Die kozen Koen en Thijmen niet voor niks.
Hun moeder Daniëlle kreeg nog maar een paar maanden geleden de diagnose borstkanker. Een enorme klap, die weliswaar iets werd verzacht door een gunstige prognose, maar die evengoed een grote impact heeft op het gezin. “We kunnen niet op vakantie”, zegt Thijmen, “omdat mama elke week naar het ziekenhuis moet. En ze is vaak moe.” Koen is de optimist van het stel, hij was er meteen al van overtuigd dat het goed zou komen. Bovendien wilde hij graag wat doen voor het goede doel, om zijn moeder en haar lotgenoten te kunnen helpen. Het kostte weinig moeite om ook zijn broertje enthousiast te maken.
Met strijkkralen hadden de broertjes al vaker mooie dingen gemaakt. Ze stroopten hun mouwen op, gingen aan de slag en haalden hun ouders over een kastje in de voortuin te zetten van waaruit ze hun creaties konden verkopen. Zoveel ze kan helpt Daniëlle ze, bij het strijken van hun creaties en bij het bewaken van de financiën. “We willen zoveel mogelijk geld ophalen”, zeggen Thijmen en Koen, “zodat dokters nieuwe dingen kunnen bedenken om zieke mensen beter te maken. Iedereen mag wat komen kopen!”
De vrolijke creaties van Thijmen en Koen zijn te bewonderen aan de Smirnofflaan 16 in Hoogerheide. Alles heeft een prijskaartje en in het kastje staat en kistje waarin kopers het geld kunnen achterlaten. Gelukkig zijn er vooral veel aardige mensen, die dingen komen kopen en bemoedigende woorden spreken. “Dat is leuk”, zegt Koen, “zelfs de juf is al wat komen kopen! Fijn dat mensen dat doen, voor het goede doel en voor mama!”
-
Volluk: Kermiskoers
21:03
-
Verandering is weerstand?
17:02
-
“Mijn grootste hobby”
15:02
-
“Vechtvoetbal is mooier dan tikkie-takkie!”
11:04
-
Normale zomerse temperaturen
22 uur geleden
-
Ongeval met Tesla op Autopilot stand
1 dag geleden
-
Senioren biljartgroep heeft plaats voor nieuwe leden
1 dag geleden
-
Rondje Tholen: dorp Poortvliet
1 dag geleden
-
“Ik hou van de techniek van Ajax!”
2 dagen geleden
-
Grootse boekenmarkt in de Gertrudiskerk Ossendrecht
2 dagen geleden
-
Disco voor kinderen en jeugd uit Oekraïne geslaagd
2 dagen geleden
-
Biljartcompetitie driebanden Bond Woensdrecht Hoogerheide
2 dagen geleden
-
Geslaagd optreden Lemon Brass bij Pompejus
3 dagen geleden
-
Stoofpotje met gehakt
3 dagen geleden
-
Kerkberichten Zuidwesthoek, Halsteren en Lepelstraat
3 dagen geleden
-
Dialect: reacties op Nieks wèèrd; nieuw woord Gèèf
4 dagen geleden
-
Open Kerk in Sint Martinus Ook aandacht Monumentendag
4 dagen geleden
-
Ongeval door verloren graan op Halsterseweg
4 dagen geleden
-
Nog plaats voor dagreis KBO
4 dagen geleden
-
Ad van Schilt wint Tourspel
4 dagen geleden
-
Uitslag bridgemiddag
4 dagen geleden
-
Seizoen opent met grote namen
4 dagen geleden
-
Huijbergen Open traditie voor regionale tenniswereld
4 dagen geleden
-
De Bezemwagen met Tourverdiensten - Uitslagen - Kalender - Transferpraat
5 dagen geleden
Nieuwsoverzicht
-
Volluk: Kermiskoers
21:03
-
Verandering is weerstand?
17:02
-
“Mijn grootste hobby”
15:02
-
“Vechtvoetbal is mooier dan tikkie-takkie!”
11:04
-
Normale zomerse temperaturen
22 uur geleden