Julian Alaphilippe
Julian Alaphilippe

De Kock Tweewielers Tourspel 2021

Algemeen

HALSTEREN - Uiteraard is het De Kock Tweewielers Tourspel direct met de start bij de 108e editie van de Tour de France 2021 in Brest ook weer begonnen. Dit jaar keert het spel terug naar de plaats waar het in 1990 werd opgericht; Cafetaria De Beek. Ditmaal 109 deelnemers die tijdig hun voorspellingen hebben ingeleverd bij de diverse locaties. De hoofdprijs is -zoals al vele voorgaande jaren- een werkelijk prachtige fiets. Wederom beschikbaar gesteld door de gerenommeerde fietsspeciaalzaak De Kock Tweewielers.

Heel veel dank aan eigenaar Eric de Kock voor deze mooie bijdrage. Daarnaast zijn er nog diverse andere prijzen te winnen. Bijzonderheid; dit jaar is er voor gekozen het totale batig saldo aan een heel goed doel te schenken. Namelijk de Stichting WensAmbulance Brabant. De organisatoren streven er naar om een zo groot mogelijk bedrag bijeen te sprokkelen. De prijsuitreiking van dit Tourspel vindt plaats vrijdagavond 23 juli bij Café-Zaal Tivoli.

Tijdens deze avond is er ook een wielerquiz waar iedereen (dus niet alleen de spelers van het Tourspel) gratis aan deel kan nemen. Een mooie gelegenheid om samen met een aantal familieleden of vrienden de parate wielerkennis te testen. Teams voor deze quiz kunnen zich aanmelden bij Café-Zaal Tivoli. Een team bestaat uit maximaal 5 leden. En dan nog dit; de deelnemers aan het spel hebben weer prachtige namen gegeven aan hun wielerploegen. Voor de meest originele benaming is ook een prijs te winnen. Dat wordt nog een hele klus voor de jury! Wij houden u vanaf nu hier wekelijks op de hoogte van de standen in het wijd en zijd befaamde De Kock Tweewielers Tourspel 2021.

De organisatie wil graag vanaf deze plaats Diana Rens van Café-Zaal Tivoli heel hartelijk bedanken voor haar onmisbare assistentie. Vanzelfsprekend zijn de tussenstanden ook te raadplegen bij Cafetaria De Beek, Café-Zaal Tivoli, Grand Café De Kannebuis en De Kock Tweewielers. Zaterdag 26 & zondag 27 juni werden de eerste 2 etappes verreden. In de stand zijn de verschillen in de punten tussen de deelnemers nu nog minimaal. Daar zal volgende week vast wel verandering in zijn gekomen. Veel kijkplezier gewenst bij de 1e spannende week van De Ronde van Frankrijk, het grootste en bekende wielerspektakel ter wereld!

Mathieu van der Poel in de Gele trui