
Carnaval in het Sanegat; Me spwòòke wa-d-uit!
AlgemeenHUIJBERGEN - Carnavalsstichting de Sanegeit presenteert het programma voor carnaval 2025.
Zondag 23 februari gaan we de prins inhalen. Iedereen is om 14.30 uur welkom bij het poortgebouw. Houd social media in de gaten, daar verschijnt binnenkort een filmpje met een oproep. Wat gaat er deze dag weer gebeuren?
Deze middag zal het een gezellige boel worden in mfc de Kloek. De gymzaal is dan voor de bokskes en geitjes open, de bokke en geite kunnen in de foyer onder het genot van een drankje de leut vieren.
Zondag 2 maart vertrekt de optocht om 14.00 uur vanaf de Ste Marielaan. Route optocht; Staartsestraat – Dorpstraat – Boomstraat – Westerstraat – Wilhelmietenstraat – ’s Bogaertslaan – Prior Borrekenstraat. De optocht wordt ontbonden bij mfc de Kloek, waar +/- een uur na aankomst prinsenwagen de prijsuitreiking begint.
Maandag 3 maart is van 14.00 uur tot 17.00 uur de kindermiddag in mfc de Kloek. Alle bokskes en geitjes tot en met groep 8 zijn deze middag welkom, zonder papa’s en mama’s.
’s Avonds is de wel bekende Tiesteprijs vanaf 20.30 uur in mfc de Kloek. Het vaste motto van deze avond is; ‘meedoen is leutiger dan winnen’. Zorg wel dat je om 21.00 uur in de zaal bent om mee te dingen voor de prijzen.
Dinsdag 3 maart is helaas weer het einde van deze dagen. Om 19.00 uur gaan we de avond afsluiten in mfc de Kloek. Eerst nog lekker wat hossen en dweilen en dan gaan we na de Kale’n Eed de geit weer verbranden. Deze avond sluiten we dan af bij café de Kroon.

















