
RKSV Halsteren weeknieuws
AlgemeenZaterdag 1 haalt de winst op in Arnemuiden
De zaterdag 1 mocht afgelopen zaterdag afreizen naar Arnemuiden en een goed resultaat was geboden omdat anders Arnemuiden ver weg zou lopen en het wel heel lastig zal worden om de nacompetitie voor degradatie nog te ontlopen.
Omdat de zondag 1 echt een keer op zondag gepland stond, kon toekomstig trainer Henk Vos dit keer al met de zaterdag 1 mee afreizen. Als het resultaat een voorbode wordt voor volgend jaar met Vos aan het roer zijn de voortekenen goed.
Halsteren kende een goede start in Arnemuiden, al werden ze hier wel enorm bij geholpen door ex Halsteren keeper Lorenzo Hoekman die nu bij Arnemuiden onder de lat staat. Lorenzo gooide de bal erg koddig tegen een eigen speler en de bal verdween pardoes in de goal, een kadootje en een 1- 0 voorsprong in een belangrijke uitwedstrijd.
Op slag van rust kopte Chuka Reginald Halsteren naar een comfortabele 2-0 voorsprong. Na de rust was het veldspel niet best maar kwam Halsteren ook nooit echt in de problemen. In de laatste minuut kreeg Arnemuiden nog een strafschop en werd het nog even spannend. Zeker met de dramatische ontknoping van vorige week in het achterhoofd was het nog heel even bibberen, maar gelukkig werd dit keer het resultaat wel over de streep getrokken en kon trainer Anton Verweij zaterdagavond gewoon genieten van een oud bruin.
Aanstaande zaterdag komt nummer 3 Luctor Heinkenszand op bezoek op de Beek. De wedstrijd start om 15.15 uur.
Halsteren zondag 1 treft sterk Westlandia in Naaldwijk
De wedstrijd van zondag 1 werd afgelopen zondag afgelast omdat het toch al slechte hoofdveld onbespeelbaar was. Voor Halsteren 1 wacht aanstaande zaterdag de lastige uitwedstrijd in Naaldwijk tegen het hoog geklasseerde Westlandia.
Halsteren JO19-1 blijft aan kop na zege in Zundert
Afgelopen weekend werden ook op zaterdag al veel wedstrijden afgelast bij de jeugd waardoor er maar een beperkt programma werd afgewerkt. Het vlaggenschip van de jeugdafdeling mocht wel gewoon aan de bak bij Moerse Boys.
Halsteren JO19-1 heeft afgelopen zaterdag een belangrijke overwinning geboekt op bezoek bij hekkensluiter Moerse Boys JO19-1. Vanwege blessures en een tweetal schorsingen kon trainer/coach Mark van Beers geen beroep doen op maar liefst zes spelers.
Ondanks de posities op de ranglijst, beloofde dit duel op voorhand dus zeker geen gemakkelijke opgave te worden. Voor rust domineerde Halsteren JO19-1 de wedstrijd zonder zelf groots te spelen. Door 2 treffers van Karim el Isaoui stond er bij rust een 0-2 tussenstand op het bord.
Tot overmaat van ramp moest Halsteren met twee noodgedwongen wissels aan het tweede bedrijf beginnen. Desondanks kwam de ploeg goed en gretig uit de kleedkamer, hetgeen resulteerde in een snelle 0-3. Na een vlotlopende combinatie maakte aanvaller Karim el Isaoui met een bekeken schot zijn hattrick compleet.
Moerse Boys knokte zich daarna terug in de wedstrijd. Via een snelle counter en een strafschop brachten zij de stand terug tot 2-3.Goed om te zien was dat Halsteren vervolgens ondanks de vele noodgedwongen wijzingen in het elftal bleef strijden voor elke meter om de overwinning over de streep te trekken. Een minuut voor tijd pegelde Rafick van Haperen na prachtig voorbereidend werk van de pas 15-jarige debutant Mohammed Boudhan de 2-4 tegen de touwen en besliste daarmee de wedstrijd.
Mooi om te vermelden is dat in deze wedstrijd ook de JO17-1 spelers Haroon Barry en Ilias el Khassim zeer verdienstelijk hun debuut maakten bij het hoogste jeugdteam. Dankzij deze overwinning blijft Halsteren JO19-1 ongeslagen en koploper in fase 3 van de promotiehoofdklasse.
Aanstaande zaterdag 22 februari (aanvangstijdstip 13.15 uur) ontvangt de ploeg op Sportpark de Beek het Zeeuwse Luctor Heinkenszand.













