Afbeelding

Beierse middag Ossekoppe en Oktoberfest

Algemeen

OSSENDRECHT - Op zondag 28 oktober aanstaande is het weer gezelligheid troef in de Harmoniezaal te Ossendrecht. De jaarlijkse Beierse middag van de Ossekoppe vindt weer plaats. Vanaf 13.30 uur is er een vol programma met diverse kapellen uit West-Brabant en omgeving.

Zoals gebruikelijk trappen de Ossekoppe zelf af om 13.30 uur. Daarna zullen volgen Die Bayerische Dorfkapelle uit Lage Zwaluwe, Benegrenska uit België en tot slot De Alpenlander Blaaskapel uit Huijbergen.

Wie denkt dat de feestelijke muziek er dan al op zit heeft het mis. Er wordt immers nog een tandje bij geschakeld. DJ Dave gaat dan helemaal los en maakt er vanaf 18.00 uur een waar Oktoberfest van.

'Dus: bent u liefhebber van deze mooie muziek kom gezellig langs en we maken er een mooie middag van. Heeft u pas later in de dag tijd om langs te komen ook geen bezwaar. DJ Dave zorgt tot in de avond voor de perfecte sfeer. Tot ziens op de Beierse Middag van de Ossekoppe.'