
RKSV Halsteren Weeknieuws
AlgemeenHalsteren 1 verslaat MZC en bereikt volgende bekerronde
Afgelopen donderdag trad Halsteren zondag 1 aan tegen MZC’11 uit Zierikzee. De tweedeklasser, tevens competitiegenoot van Halsteren zaterdag 1, werd gesteund door een grote schare supporters op sportpark De Beek.
De avond begon spectaculair met een decor van Bengaals vuurwerk, waarmee de bezoekers hun aanwezigheid duidelijk maakten. Halsteren nam vanaf het eerste fluitsignaal het initiatief en creëerde binnen 20 minuten enkele grote kansen. Toch slaagde de ploeg er niet in om de voorsprong te pakken. Na 25 minuten kreeg MZC’11 meer grip op de wedstrijd, wat resulteerde in een evenwichtiger spelbeeld. Zonder doelpunten gingen beide teams met 0-0 de rust in.
Feilloos
Na de hervatting zette Halsteren vol in op de aanval. De inbreng van 2 Zeeuwen in Halsterse dienst, Gunter en De Witte, na een uur spelen bracht het verschil. Kort na hun entree brak Mitchell Baptist de ban met een knappe individuele actie, waarmee hij de 1-0 aantekende. Niet lang daarna werd Gunter onderuitgehaald door de keeper. De toegekende strafschop werd feilloos benut door Dilivio Hoffman, die Halsteren op een veilige 2-0 voorsprong bracht.
Wereldgoal
Toch was er nog een opmerkelijk moment in de slotfase. Enkele spelers dachten dat de scheidsrechter had gefloten, waardoor MZC’11 onverwachts de 2-1 scoorde met een knal van 50 meter. Halsteren herpakte zich echter snel en stelde orde op zaken. Door schitterende doelpunten van Benschop (een ware wereldgoal) en Zerhouni werd de eindstand uiteindelijk op 4-1 bepaald. Hiermee plaatst Halsteren zich overtuigend voor de volgende ronde, waarin het thuis speelt tegen de winnaar van het duel tussen Rimboe en Nieuw-Lekkerland.
Seniorenteams klaar voor herstart competitie
Afgelopen week kwamen alleen Halsteren zondag 1 en zaterdag 2 in actie in de beker. Voor zaterdag 2 eindigde het avontuur helaas door een late tegengoal tegen Nieuw-Lekkerland 2. Dit weekend hervatten bijna alle seniorenteams de competitie, terwijl de jeugd nog een weekje geduld moet hebben.
Voor zowel zaterdag 1 als zondag 1 staat de tweede seizoenshelft in het teken van strijd tegen degradatie. Beide teams zullen er alles aan doen om boven de streep te eindigen. Zondag 1 tankte zondagmiddag vertrouwen door in een oefenwedstrijd met 4-2 te winnen van GSBW uit Goirle. Met vier overwinningen uit de laatste vijf duels is de ploeg klaar voor de herstart van de competitie.
Zaterdag 1 reist komende zaterdag af naar Oostkapelle voor een uitwedstrijd tegen SVOD, waar om 14:30 uur wordt afgetrapt.
Halsteren 1 treft zaterdag om 15.15 uur thuis Heerjansdam
Halsteren zondag 1 trapt zaterdag af met een thuiswedstrijd tegen Heerjansdam. Dit belooft een belangrijke wedstrijd te worden, aangezien Halsteren bij winst de achterstand op Heerjansdam kan verkleinen tot drie punten.
De vorige ontmoeting met Heerjansdam liep uit op een pijnlijke 5-1 nederlaag. De ploeg van trainer Erwin de Nijs heeft daar ongetwijfeld van geleerd en zal erop gebrand zijn om een sterkere indruk achter te laten.
De aftrap vindt plaats aanstaande zaterdag om 15:15 uur op sportpark De Beek. Het publiek wordt van harte uitgenodigd om de ploeg te steunen; de entree is gratis.