Olympische Spelen programma
AlgemeenWoensdag 4 augustus
00.00-02.30 uur marathonzwemmen
02.00-05.25 uur atletiek
02.00-06.55 uur skateboarden
07.00-09.10 uur boksen
07.30-09.55 uur zeilen
08.30-12.00 uur baanwielrennen
11.15-15.00 uur worstelen
11.30-15.00 uur atletiek
12.00-14.40 uur paardensport
12.30-14.00 uur synchroonzwem.
12.50-15.00 uur gewichtheffen
Donderdag 5 augustus
00.00-02.30 uur marathonzwem.
02.00-06.40 uur skateboarden
02.00-08.05 uur atletiek
02.30-06.05 uur kanovaren
03.30-05.15 uur hockey
04.00-07.00 uur tafeltennis
07.00-09.10 uur boksen
08.00-09.30 uur schoonspringen
08.30-11.50 uur baanwielrennen
09.30-11.05 uur atletiek
10.00-14.40 uur` karate
10.00-13.00 uur voetbal
10.30-15.20 uur klimmen
11.15-15.00 uur worstelen
12.00-14.10 uur hockey
12.00-14.55 uur atletiek
12.30-15.40 uur tafeltennis
Vrijdag 6 augustus
03.00-05.50 uur beachvolleybal
03.00-11.15 uur atletiek
03.30-05.15 uur hockey
04.00-07.00 uur voetbal
04.00-10.00 uur tafeltennis
07.00-08.40 uur boksen
07.30-13.50 uur mod. vijfkamp
08.30-12.15 uur baanwielrennen
10.00-14.40 uur karate
10.30-15.20 uur klimmen
11.15-15.00 uur worstelen
12.00-14.10 uur hockey
12.30-15.40 uur tafeltennis
12.50-15.55 uur atletiek
13.00-16.00 uur voetbal
Zaterdag 7 augustus
00.00-03.15 uur atletiek
00.30-09.00 uur golf
02.30-05.50 uur kanovaren
03.00-05.50 uur beachvolleybal
04.30-11.00 uur basketbal
05.00-08.00 uur honkbal
06.30-08.30 uur volleybal
06.40-11.20 uur waterpolo
07.00-08.55 uur boksen
07.00-13.35 uur karate
07.30-13.50 uur mod. vijfkamp
08.00-09.30 uur schoonspringen
08.20-10.50 uur ritmische gym
08.30-11.25 uur baanwielrennen
10.00-12.00 uur handbal
11.15-15.00 uur worstelen
11.50-15.20 uur atletiek
12.00-14.30 uur paardensport
12.00-15.30 uur honkbal
12.30-14.10 uur synchroonzwem.
13.00-15.30 uur basketbal
13.30-16.30 uur voetbal
14.00-16.30 uur handbal
14.15-16.45 uur volleybal
Zondag 8 augustus
00.00-02.45 uur atletiek
02.00-04.00 uur volleybal
03.00-06.15 uur baanwielrennen
04.00-06.00 uur handbal
04.30-07.00 uur basketbal
06.30-09.00 uur volleybal
06.40-11.20 uur waterpolo
07.00-08.55 uur boksen
08.00-10.30 uur handbal
11.00-12.45 uur ritmische gym
13.00-16.00 uur Sluitingscerenomie 29ste Olympische spelen v